Konkurs Pieśni i Poezji Patriotycznej, „MULTITEST” i „FRASZKA”- czyli sukcesy uczniów naszej szkoły

W dniu 8 marca 2019 r. uczniowie naszej szkoły brali udział w etapie regionalnym XVI Diecezjalnego Konkursu Pieśni i Poezji Patriotycznej „Kocham moją Ojczyznę”. 

W kategorii poezja:

Rafał Kiraga uczeń klasy VIII zajął I miejsce i będzie reprezentował region radomski w etapie diecezjalnym, który odbędzie się 26 kwietnia 2019 r. w Lipsku. (opiekun p. Edyta Wiosna)

Natalia Mąkosa uczennica klasy VII B zajęła II miejsce. (opiekun p. Edyta Wiosna)

Amelia Pawlak uczennica klasy III A otrzymała wyróżnienie (opiekun p. Anna Suchowska)

Patryk Krawczyk z klasy 0 A otrzymał wyróżnienie (opiekun p. Anna Kozik)

W kategorii pieśń:

Melania Walczak  „Co to jest Niepodległość” – III miejsce

Julia Walczak „Uwierz Polsko” – III miejsce (opiekun p. Małgorzata Marglewska)

 

Na początku marca bieżącego roku odbyło się również podsumowanie udziału uczniów naszej szkoły w konkursach o zasięgu ogólnopolskim. Podczas apelu Pan Dyrektor Leszek Pożyczka gratulował uczniom sukcesów oraz dziękował nauczycielom za wkład
w przygotowanie młodzieży.

 

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Multitest”:

Miłosz Figura, klasa 8- wyróżnienie (opiekun p. Kamila Rozwadowska)

Mateusz Kozik, klasa 5c- wyróżnienie (opiekun p. Kamila Rozwadowska)

 

Ogólnopolski konkurs polonistyczny „Fraszka”

Miłosz Figura, klasa 8- bardzo dobry wynik (opiekun p. Edyta Wiosna)

Natalia Mąkosa, klasa 7b- wyróżnienie (opiekun p. Edyta Wiosna)

Oliwia Figarska,  klasa 7b- wyróżnienie (opiekun p. Edyta Wiosna)

Krzysztof Mąkosa, klasa 8- wyróżnienie (opiekun p. Edyta Wiosna)

Dominik Radoliński, klasa 8- wyróżnienie (opiekun p. Edyta Wiosna)

Weronika Czarnecka, klasa 6- wyróżnienie (opiekun p. Dorota Nowak)

Mateusz Kozik, klasa 5c- wyróżnienie (opiekun p. Edyta Wiosna)

Nadia Dziubińska, klasa 6- wyróżnienie (opiekun p. Dorota Nowak)

Oliwia Brach, klasa 6- wyróżnienie (opiekun p. Dorota Nowak)

Małgorzata Porzyczka, klasa 6- wyróżnienie (opiekun p. Dorota Nowak)

Magdalena Markowska, klasa 6- wyróżnienie (opiekun p. Dorota Nowak)

Jakub Janik- klasa 6- wyróżnienie (opiekun p. Dorota Nowak)

Zdjęcia klas starszych

Zdjęcia klas młodszych