Z radością informujemy, że znane są już wyniki Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Ortograficzny”. Uczestnicy tegorocznej sesji jesiennej 2023/2024 wykazali się dużą wiedzą, uzyskując bardzo wysokie wyniki. Składamy gratulacje wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie, wykazując się zaangażowaniem i ambicją. Mamy zaszczyt poinformować, że wśród laureatów znaleźli się uczniowie z naszej szkoły: w kategorii klas III- IV: Zofia Żuchowska klasa 4a – 2 miejsce w kraju + nagroda Maria Mąkosa klasa 4a – 5 miejsce w kraju, Natalia Honkisz klasa 4a – 10 miejsce w kraju, Natalia Skałbania klasa 4a – 12 miejsce w kraju. W kategorii klas V- VI: Julia Janik klasa 6a – 10 miejsce w kraju. Otrzymaliśmy również Certyfikat Placówki Rozwijającej Talenty oraz podziękowanie za zorganizowanie konkursu w szkole, zaangażowanie i bardzo miłą współpracę. Wszystkim laureatom oraz uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w przyszłorocznych ortograficznych potyczkach!