5 kwietnia 2024 r.  przedszkolaki i uczniowie naszej szkoły uczestniczyli
w XIX Regionalnym Konkursie Pieśni i Poezji Patriotycznej „Kocham Moją Ojczyznę”.
Rywalizacja przebiegała równolegle w dwóch kategoriach: pieśń patriotyczna i poezja patriotyczna.
Uczestnicy zaprezentowali swoje talenty wokalne i recytatorskie. Poziom zmagań przebiegał na bardzo wysokim poziomie,
a reprezentanci naszej szkoły zajęli wysokie miejsca

Do etapu diecezjalnego, który odbędzie się 26 kwietnia 2024 r., zakwalifikowali się Liliana Chmura, Zuzanna Michalska i Mikołaj Zieliński.

Kategoria poezja

Klasy I-IV

Natalia Wilkowska II miejsce

Klasy V-VIII

Mikołaj Zieliński I miejsce

Zuzanna Kuba II miejsce

Kategoria pieśń

Przedszkola soliści

Liliana Chmura I miejsce

Klasy I-IV soliści

Zuzanna Michalska I miejsce

Zofia Czubak III miejsce

Klasy I-IV zespoły

„Maki” II miejsce

Maria Deja, Amelia Obremska, Antonina Bolek, Oliwia Maj, Miriam Bruzda, Marcel Sadowski, Szymon Kuba, Maksymilian Rutka,
Adam Kołodziejczyk, Franciszek Mąkosa, Antoni Rutka – akordeon

„Natolinki 2” wyróżnienie

Antonina Bolek, Miriam Bruzda, Malwina Kupis

Klasy V-VIII soliści

Melania Walczak II miejsce

Dziękujemy wszystkim uczennicom i uczniom, którzy reprezentowali naszą szkołę. Gratulujemy wspaniałych wyników.
Do konkursu uczniowie zostali przygotowani przez Panie: Annę Błaszko, Justynę Fliszkiewicz, Małgorzatę Marglewską,
Paulinę Szwarc-Szczepanik, Ewę Wikalińską, Edytę Wiosnę.