Rozbudowa szkoły ruszyła

Marzec 2018

To już ostatnie zdjęcia, jakie mogą Państwo obejrzeć przed uroczystym otwarciem sal.

Luty 2018

Nowe sale lekcyjne już na tym etapie prezentują się okazale, a przecież jeszcze tyle przed nami. Tempo prac nie pozwala nam na chwilę nieuwagi… rano wykonano pierwsze trzy zdjęcia, a już podczas długiej przerwy należało zrobić kolejne.

Styczeń 2018

A tak wygląda rozbudowa od wewnątrz. Zamontowane okna, instalacje, tynki oraz wylewki witają nas w Nowym Roku. Czy poznajecie korytarz szkolny? Tak, tak… tam kiedyś były drzwi oraz okna, a teraz oczy cieszą nowe sale lekcyjne.

Grudzień 2017

Stan surowy otwarty można uznać za zakończony! Jeszcze w grudniu rozpoczęto prace wewnątrz budynku… śmiało możemy powiedzieć, że powstające sale tworzą już wraz z budynkiem szkoły jedną spójną bryłę.

Listopad 2017 (druga połowa)

Druga połowa listopada w śnieżnej oprawie… nie powstrzymuje to jednak prac budowlanych. Ściany oraz strop powstają w imponującym tempie.

Listopad 2017 (pierwsza połowa)

Rozbudowa szkoły to wieloetapowe przedsięwzięcie, które niezmiernie cieszy całą społeczność szkolną. Dotrzymujemy słowa i zamieszczamy kolejne zdjęcia ukazujące rozmach prac. Pogoda nie rozpieszcza, a mimo to powstają fundamenty, ściany… ciężki sprzęt budowlany na dobre zagościł już na terenie szkoły.

Październik 2017

Prace ruszyły pełna parą…

24 października 2017r. rozpoczęła się rozbudowa szkoły. Obecnie szykowany jest teren, na którym zostaną wybudowane dwie sale lekcyjne. Mamy nadzieję, że będziemy mogli uczyć się w nich już od przyszłego roku szkolnego. Przerwy międzylekcyjne upływają nam na podglądaniu prac, czego efekty mogą Państwo zobaczyć sami.