Już ruszył Test Wiedzy Ekonomicznej organizowany przez SKO PKO BP. Najważniejsze wiadomości o teście:

1. Kod szkoły niezbędny do wypełnienia testu to: 6149
2. Test powstał w ramach programu SKO PKO Banku Polskiego, ale mogą w nim uczestniczyć wszystkie zainteresowane osoby – zarówno dzieci
(bez względu na posiadanie konta SKO), jak i dorośli.
3. Ma formułę online. Można go wygodnie rozwiązać na dowolnym urządzeniu elektronicznym z dostępem do internetu, np. na telefonie, tablecie czy laptopie.
4. Wystarczy odpowiedzieć poprawnie na 7 z 10 pytań, aby otrzymać elektroniczny dyplom potwierdzający wiedzę.
5. Można do niego przystąpić więcej niż 1 raz. Wystarczy się ponownie zalogować, a system wylosuje nową pulę pytań.
6. Test sprawdza, rozszerza i utrwala wiedzę z tematów, z którymi każdy z nas spotyka się w swoim codziennym życiu.
Czekają na Ciebie pytania dotyczące szeroko pojętych finansów, ekologii i cyberbezpieczeństwa.

Nie czekaj! Już dziś rozwiąż Test Wiedzy Ekonomicznej