1. Procedura organizacji opieki w szkole w czasie pandemii. (plik do pobrania nr 1)
  2. Procedury dla dziecka, rodzica, nauczyciela, obsługi. (plik do pobrania nr 2)
  3. Oświadczenie i zgoda na mierzenie temperatury u dziecka. (plik do pobrania nr 3)
  4. Procedura postępowania na wypadek zakażenia koronawirusem lub zachorowania na COVID-19. (plik do pobrania nr 4)
  5. Szczegółowa procedura dotycząca zasad postępowania w przypadku podejrzenia u dzieci zarażenia koronawirusem obowiązująca w Publicznej szkole podstawowej w Natolinie.  (plik do pobrania nr 5)
  6. Procedury oddawania książek i podręczników do biblioteki szkolnej w PSP w Natolinie w roku szkolnym 2019/2020. (plik do pobrania nr 6)
  7.  Procedura organizacji konsultacji dla uczniów w szkole w czasie pandemii. (plik do pobrania nr 7)