Uroczyste oddanie do użytku nowych sal lekcyjnych

Dzień 6 kwietnia 2018 roku z pewnością zapisze się na kartach historii szkoły. Dla całej społeczności szkolnej była to data szczególna, ponieważ zostały oddane do użytku dwie nowe przestronne sale lekcyjne. Jesteśmy pewni , że nauka w nich będzie czystą przyjemnością. Uroczysty charakter tego dnia dopełniło obchodzone „Święto Patrona Szkoły- Kornela Makuszyńskiego”.

Uroczystość uświetnili zaproszeni goście: Pan Piotr Leśnowolski- Wójt Gminy Jedlnia- Letnisko, Pani Bożena Grad- Przewodnicząca Rady Gminy, ks. Dariusz Olender- Proboszcz tutejszej parafii, Dyrektorzy szkół z gminy Jedlnia- Letnisko, radni gminy i sołtysi. Nie zabrakło Grona Pedagogicznego na czele z Panem Leszkiem Pożyczką- Dyrektorem Szkoły, Panią Beatą Baryłką- Wicedyrektorem Szkoły, pracowników administracji, rodziców i uczniów.
Pan Dyrektor powitał zaproszonych gości oraz całą społeczność szkolną. Następnie nasi młodsi koledzy przybliżyli nam postać i twórczość patrona szkoły.

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Natolinie to miejsce bardzo bliskie każdemu uczniowi, który należy do jej społeczności. Tu uczniowie zdobywają wiedzę i doświadczenie, tu mają ciekawą perspektywę rozwijania swoich pasji i zainteresowań. Co roku placówka cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród rodziców tych dzieci, które wkrótce rozpoczną naukę w szkole. Wszyscy z ogromną radością przyjęliśmy wiadomość, że w 2017 roku dzięki inicjatywie Pana Piotra Leśnowolskiego Wójta Gminy Jedlnia- Letnisko i życzliwości Radnych Gminy Jedlnia- Letnisko na czele z Panią Bożeną Grad Przewodniczącą Rady Gminy została podjęta Uchwała dotycząca rozbudowy szkoły w Natolinie o dwie nowe sale lekcyjne. Dziękujemy za zrozumienie potrzeb naszej szkoły, za okazaną przez Państwa życzliwość
i wsparcie.