Miękki, puchaty i miły w dotyku. Wprost stworzony do przytulania i zasypiania.

25 listopada swoje święto obchodziła najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci  – Pluszowy Miś.

W naszej szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia urządzając mu urodziny połączone z akcją „Cała Polska Czyta Dzieciom”. Uczniowie mogli przynieść do szkoły swojego ulubionego pluszowego przyjaciela, który niewątpliwie umilił im czas spędzony w szkole. Dzięki zaangażowaniu uczniów z kółka fotograficznego,chętni mogli zrobić sobie zdjęcie ze swoim pluszakiem.

Obchody tego miłego święta zaszczycili swoją obecnością zaproszeni goście, wśród których znaleźli się p. Anna Ostrowska – Sekretarz Jedlni – Letniska, p. Izabela Rusinek – Kierownik Gminnej Biblioteki w Jedlni – Letnisku, p. Tomasz Bernat – Dyrektor naszej szkoły i p. Marzena Kamińska – wicedyrektor naszej szkoły, p. Małgorzata Rochowska– nauczycielka języka polskiego oraz p. Daniel Jaroszek – tata jednej z naszych uczennic. Goście przeczytali młodszym dzieciom kilka fragmentów ulubionych książek o znanych misiach.

Ważnym punktem uroczystości były występy uczniów z klas 0-III przygotowane specjalnie dla Jubilata. Pod koniec wizyty dzieci oraz goście mogli poczęstować się wspaniałym urodzinowym tortem.

Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija, bo „czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!”

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie!

nauczyciele świetlicy szkolnej
wychowawcy klas 0 – III