17 grudnia odbyło się w naszej szkole uroczyste rozdanie nagród w I Gminnym Konkursie Pieśni i Poezji Patriotycznej „ Ojczyzno ma…” zorganizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Jedlni – Letnisku. Z rąk pana dyrektora Leszka Pożyczki laureatom konkursu zostały wręczone dyplomy i wartościowe nagrody. Pan dyrektor gratulował zwycięzcom talentu i zaangażowania, a nauczycielom podziękował za przygotowanie podopiecznych do konkursu. Podkreślił również jak ważne jest poczucie solidarności z narodem i aktywne uczestnictwo w życiu publicznym środowiska lokalnego.

Przypominamy zwycięzców naszej szkoły:
II miejsce – Melania Walczak  z klasy 3b (kategoria: pieśń soliści klasy I-IV) – opiekun: p. Małgorzata Marglewska
I miejsce – Maja Leszczyńska z klasy 7c (kategoria: pieśń soliści klasy V-VIII) – opiekun: p. Małgorzata Marglewska
II miejsce – Julia Walczak z klasy 7b (kategoria: pieśń soliści klasy V-VIII) – opiekun: p. Małgorzata Marglewska
III miejsce – Iwo Dziubiński  z klasy 5a (kategoria: poezja) – opiekun: p. Edyta Wiosna
III miejsce – Wojciech Mąkosa  z klasy 7b (kategoria: poezja) – opiekun: p. Małgorzata Rochowska

Zwycięzcom jeszcze raz gratulujemy sukcesu!!!