Praca plastyczna, fraszka lub esej – takie zadania czekały na uczniów w konkursie Samorządu Województwa Mazowieckiego „Jestem z Mazowsza – to powód do dumy”. W konkursie udział wzięło ponad 1100 uczniów, którzy przygotowali łącznie 360 prac plastycznych, 466 fraszek i 277 esejów. W dniu 23 czerwca 2021 roku na uroczystej gali, która miała miejsce w Mazowieckim Teatrze Muzycznym im.  Jana Kiepury w Warszawie, odbyło się wręczenie nagród. Z ogromną przyjemnością informujemy, że laureatką konkursu została Hanna Kobacka z klasy IV A, zajmując III  miejsce w kategorii praca literacka – fraszka, a Matylda Wilkowska z klasy VII C otrzymała wyróżnienie w kategorii praca literacka – esej. Wielkie gratulacje dla Hani i Matyldy oraz p. Edyty Wiosny – opiekuna konkursowego.