1 września 2022 r. odbyło się Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2022/2023.
Uczniowie tłumnie zjawili się na spotkaniu w sali gimnastycznej naszej szkoły.
Młodszym dzieciom towarzyszyli rodzice.

Po części oficjalnej, na której wprowadzono sztandar szkoły oraz odśpiewano hymn państwowy,
Pani Anna Ostrowska– obecnie Sekretarz, Kierownik Referatu Edukacji, Kultury i Sportu miasta Jedlnia-Letnisko, a niegdyś Dyrektor naszej szkoły- przywitała zgromadzonych oraz przedstawiła nowego Dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej w Natolinie- Pana Tomasza Bernata
i Wicedyrektora- Panią Marzenę Kamińską.
Społeczność szkolna serdecznie powitała nową dyrekcję. Następnie wszyscy udali się do wyznaczonych sal lekcyjnych na spotkania informacyjne z wychowawcami.
Uczniowie oddziału przedszkolnego, klas pierwszych i czwartych mieli okazję po raz pierwszy spotkać i poznać swoich nowych wychowawców.

Życzymy wszystkim udanego roku szkolnego, niech obfituje nie tylko w sukcesy edukacyjne, ale również zawiązuje i utrwala pozytywne relacje w szkole.