Nowy rok szkolny 2022/23 rozpoczynamy od bardzo miłej informacji.
                    Pod koniec sierpnia dotarła do nas super wiadomość o tym, że nasza szkoła uzyskała nagrodę

III stopnia

w konkursie Szkolnych Kas Oszczędności /etap regionalny/.

za rok szkolny 2021/2022!!!

Wysokość nagrody – 1000 zł!!!

A opiekunki SKO p. Anna Suchowska i p. Agnieszka Chrzanowska zostały kolejny raz                                                                    uhonorowane  Brązową Odznaką.

Gratulujemy!!!!

Opiekunki SKO dziękują wszystkim, którzy przyczynili się do uzyskania nagrody!!!
               Dziękujemy za systematyczne oszczędzanie, za zaangażowanie w działalność SKO
                         i promowanie oszczędzania.

Życzymy sukcesów w nowym roku szkolnym!!!!