Miło nam poinformować, że nasza nauczycielka matematyki – p. Kamila Rozwadowska, otrzymała tytuł laureata w konkursie „Opiekun Stypendysty Roku 2020/2021”. Tytuł ten jest przyznawany nauczycielom, którzy swoim zaangażowaniem i pracą stają się wzorem nauczyciela sprawującego opiekę nad szczególnie uzdolnionym stypendystą.

Pani Kamila Rozwadowska była opiekunką ucznia klasy 7c (obecnie 8c)- Mateusza Kozika w ramach projektu „Mazowiecki program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych- najlepsza inwestycja w człowieka” w roku szkolnym 2020/2021. Podjęte przez ten czas działania były skupione na rozwijaniu zdolności ucznia, którego talent należało rozwijać. O wielu sukcesach Mateusza można było przeczytać na stronie internetowej szkoły oraz szkolnym Facebooku.

Uroczysta gala, podczas której nastąpiło wręczenie wyróżnień nauczycielom, odbyła się 18 października 2021r. w Mazowieckim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Warszawie. Pani Kamila Rozwadowska odebrała nagrodę z rąk Marszałka Województwa Mazowieckiego- P. Adama Struzika, członkini zarządu województwa mazowieckiego- P. Elżbiety Lanc oraz przewodniczącego sejmikowej Komisji Edukacji, Nauki i Szkolnictwa Wyższego- P. Krzysztofa Skolimowskiego.

Gratulujemy!!!