W piątek, 10 marca, w Młodzieżowym Domu Kultury im. H. Stadnickiej w Radomiu odbył się etap regionalny Konkursu Pieśni i Poezji Patriotycznej pod hasłem „Kocham moją Ojczyznę”.

Miło nam zakomunikować, że w kategorii: poezja – grupa wiekowa klasy I – IV
III miejsce zajął Mikołaj Krzesicki uczeń klasy I B /opiekun p. Beata Baryłka/
wyróżnienie otrzymała Blanka Podkowa uczennica klasy IV B /opiekun p. Edyta Wiosna/

w grupie wiekowej klasy V – VIII

II miejsce zajął Iwo Dziubiński uczeń klasy VI A /opiekun p. Edyta Wiosna/

III miejsce zajął Wojciech Mąkosa uczeń klasy VIII B /opiekun p. Małgorzata Rochowska/

Duży sukces osiągnęli również uczniowie w kategorii: pieśń – grupa wiekowa klasy I – IV

I miejsce zespół „Natolinki” w składzie: Blanka Podkowa, Melania Walczak, Zuzanna Hajdrowska (kl. IV B), Maria Deja, Nikola Wyciszkiewicz (kl. III B), Miriam Bruzda (kl. II B)

III miejsce (soliści) Zuzanna Michalska uczennica klasy I B

opiekun p. Małgorzata Marglewska

Zwycięzcy będą reprezentować naszą szkołę w etapie diecezjalnym (finale), który odbędzie się 28 kwietnia 2023 r.

Gratulujemy sukcesu uczniom i opiekunom