Rozpoczęliśmy drugi tydzień nauki w nowym roku szkolnym.

Przypominamy wiernym blogowiczom oraz wszystkim uczniom, że trwa konkurs na „Blog miesiąca”.

Nowym Blogowiczom  przypominamy zasady tego konkursu.

„SKO Blog miesiąca” jest rywalizacją, w której uczestniczą szkoły  prezentujące swoje działania na platformie Szkolne Blogi.

Od września do czerwca specjalnie powołana Komisja Konkursowa dokonuje oceny blogów lokujących się na miejscach od 1 do 15 w rankingu „Najpopularniejszych blogów”. Aby znaleźć się w pierwszej piętnastce należy intensywnie głosować na szkolny blog SKO, gdyż  ranking oparty jest na odwiedzinach internautów.

W każdym miesiącu od września do czerwca przyznawane są nagrody dla szkół, a tym samym dla Was, drodzy Blogowicze!

Zachęcamy więc wszystkich uczniów do odwiedzania naszego bloga i oddawania głosów.

/www.szkolneblogi.pl/blogi/psp-natolin/