W słoneczną sobotę 27 maja 2023 r. w naszej szkole odbył się Festyn Rodzinny „Rodzinnie i aktywnie”. Gościem imprezy był p. Piotr Leśnowolski, Burmistrz Jedlni – Letniska, który ufundował nagrodę główną loterii fantowej. Była to doskonała okazja, aby zintegrować całą społeczność szkolną, ale także społeczność lokalną. Moc atrakcji czekała na wszystkich uczestników. Na scenie odbywały się występy i konkursy z nagrodami. Ogromne powodzenie miała loteria fantowa. Długa kolejka ustawiała się do stoiska, gdzie robiono tatuaże. Uczestnicy festynu mogli skosztować słodkich wypieków oraz potraw z grilla przygotowanych przez Rodziców. Chętni mogli oznakować swoje rowery, jak również skorzystać z fachowych porad członków Środowiskowo – Lekarskiego Wodnego Ochotniczego Pogotowania Ratunkowego. Dlatego piknik spotkał się z tak cudowną odpowiedzią mieszkańców, nauczycieli i uczniów.