W dniu 5 czerwca 2023 r. w Urzędzie Miejskim w Radomiu miało miejsce uroczyste wręczenie nagród, medali i dyplomów zwycięzcom konkursów i zawodów organizowanych przez Radomski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli. Patronat nad konkursami objęła p. Aurelia Michałowska – Mazowiecki Kurator Oświaty. Jesteśmy dumni, że w finale Regionalnego Konkursu Czytelniczego „Czytanie jest podróżą” znalazły się cztery uczennice naszej szkoły i osiągnęły wspaniałe wyniki. Zuzanna Kuba z klasy 6a została laureatką, zajmując I miejsce. Klara Wilkowska z klasy 6a również zdobyła tytuł laureata i zajęła II miejsce. Opiekunem konkursowym była p. Edyta Wiosna. Wyróżnienie otrzymały Julia Walczak i Maria Figura z klasy 8b. Opiekunem konkursowym była p. Małgorzata Rochowska. Wielkie gratulacje dla uczennic i ich opiekunek!