To już druga w tym roku szkolnym inicjatywa, w której wzięli udział uczniowie naszej szkoły!
25 marca uczniowie klas 7a i 8b wzięli udział w Świątecznej Zbiórce Żywności . Akcja Święta godne a nie głodne organizowana jest przez Bank Żywności w Radomiu. W jednym z radomskich marketów udało się zebrać naszym wolontariuszom najpotrzebniejsze produkty, które trafią do ludzi potrzebujących wsparcia. Szkoła także otrzymała produkty, które zostaną rozdysponowane na terenie Parafii Jana Pawła II w Sadkowie. Dziękujemy za ten piękny gest. Dziękujemy także opiekunom akcji – p. Mirosławowi Mitalowi i p. Tomaszowi Trojanowskiemu, którzy sprawowali opiekę nad naszą młodzieżą i zachęcali do wzięcia udziału w tak ważnych inicjatywach społecznych.
Jak głosi motto naszej szkoły: „Mądrym być to wielka sztuka, ale dobrym – jeszcze większa”. Pamiętajmy, DOBRO wraca!