Interaktywna Wystawa „MÓZG”


 

10 lutego uczniowie klasy 7a wraz z czwórką uczniów klasy 8b wybrali się pod opieką Pani Kamili Rozwadowskiej na interaktywną wystawę „Mózg”. Gościł nas Zespół Szkół Technicznych w Radomiu. Wystawa skierowana była do uczniów starszych klas szkoły podstawowej, dodatkowo na jednym ze stanowisk mogliśmy spotkać absolwenta naszej szkoły… nie mogliśmy zatem przejść obojętnie obok takiego przedsięwzięcia :).

Zostaliśmy serdecznie przyjęcie i oprowadzeni po kilku stanowiskach: technologia wsparcia, porowanie sprzętowe, sztuka, make fake, polaryzacja, bańka informacyjna oraz wirtualna rzeczywistość. Uczniowie naszej szkoły w ramach wyjścia realizowali program doradztwa zawodowego. Zostali oprowadzeni po szkole i zapoznano ich z ofertą edukacyjną placówki.

Był również czas na przyjemności, potwierdzamy opinię o najlepszych zapiekankach w Radomiu :).