To był wyjątkowy tydzień w naszej szkole. Dni 21.11.2022 – 25.11.22 r. zapamiętamy jako pełne wrażeń. Zadbał o to Samorząd Uczniowski naszej szkoły wraz z opiekunami. Oczywiście nie byłoby to możliwe bez zaangażowania całej społeczności szkolnej oraz … za zgodą Dyrekcji Szkoły 🙂 .

21.11.2022 r. (poniedziałek)

Początek naszego tygodnia SuperMocy zbiegł się z Dniem Życzliwości i Pozdrowień. Na długiej przerwie włączyliśmy się w zabawę, która wywołała uśmiech na twarzy uczestników i obserwatorów. Głównym bohaterem była maskotka. Dała początek dżdżownicy, której kolejne odnogi tworzyliśmy My- uczniowie 🙂 .

Na korytarzu szkolnym została ustawiona również skrzynka życzliwości, do której mogliśmy wrzucić liściki z pozdrowieniami i miłymi słowami. Zapewniamy, że trafiły do adresatów.

22.11.2022 r. (wtorek)

Ten dzień był jak niebo pełne gwiazd. Każdy z nas wyciął gwiazdę, a na jej ramionach umieściliśmy swoje dobre cechy.

23.11.2022 r. (środa)

W tym dniu przyszliśmy do szkoły przebrani za swoich Super Bohaterów. Szkołą wypełniła się postaciami z bajki, baśni, książki, filmu, komiksu, itp… W ramach współpracy z Samorządem szkolne koło fotograficzne Fotolin stworzyło studio fotograficzne, które było czynne w godzinach 11:00 – 13:00.

24.11.2022 r. (czwartek)

O tym, że w naszej szkole jest wiele osób pełnych pasji i zdolności mogliśmy się przekonać na własne oczy tego właśnie dnia. Długa przerwa była zbyt krótka by móc podziwiać talenty uczniów. Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami przygotował specjalne stanowiska. Do pomocy włączyli się uczniowie klasy 3b i 4a. Na korytarzu szkolnym i sali gimnastycznej odbywały się pokazy talentów i prezentacja pasji uczniów. Nie sposób wymienić wszystkiego… zresztą zobaczcie sami:

25.11.2022 r. (piątek)

Ostatni dzień tygodnia SuperMocy to tworzenie i wystawa rakiet stworzonych przez uczniów naszej szkoły. Dlaczego rakieta… jest to symbol dążenia do celu.

Dziękujemy za włączenie się w obchody tygodnia SuperMocy. Czym byłby on bez Was, Waszego zaangażowania, pomocy, dobrej energii i SuperMocy.

Samorzą Uczniowski

wraz z opiekunami