Dnia 29 września 2022 r.  odbyły się wybory do władz Samorządu Uczniowskiego

Były one finałem akcji „Samorządy Mają Moc” prowadzonej przez Centrum Edukacji Obywatelskiej. Dzięki tej akcji stworzymy wspólnie samorząd uczniowski, który będzie dawał radość wszystkim uczniom oraz będzie motywować całą społeczność szkolną do działania przez cały rok szkolny.

Nad przebiegiem tegorocznych wyborów czuwała uczniowska komisja uczniowska w składzie: Maria Figura, Eliza Juraszek, Maja Witusińska, Michał Węgrzynowski.

W tajnym, powszechnym i demokratycznym głosowaniu wzięło udział 216 uczniów wybierając swoich przedstawicieli spośród 8 kandydatów. Po zliczeniu głosów z dniem 29.09.2022 r. powołany został Samorząd Uczniowski na rok szkolny 2022/2023 w składzie:

Przewodniczący: Mikołaj Zieliński

Zastępca: Zuzanna Bińkowska

Sekretarz: Lena Dziadura

Opiekunami Samorządu Uczniowskiego zostały: pani Klaudia Kasprzak oraz pani Kamila Rozwadowska.

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy sukcesów w realizowaniu podejmowanych zadań.