22 września 2022 r. Departament Edukacji Publicznej i Sportu Urzędu

Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie zorganizował uroczystość

wręczenia nagród laureatom konkursu „Opiekun Stypendysty Roku 2021/2022”

w ramach projektu Mazowiecki program stypendialny dla uczniów szczególnie

uzdolnionych-najlepsza inwestycja w człowieka.

Konkurs miał na celu wyłonienie oraz przyznanie tytułu „Opiekuna Stypendysty

Roku 2021/2022” nauczycielom, którzy poprzez swoje zaangażowanie i efektywną

współpracę z uczniem stali się wzorem nauczyciela sprawującego opiekę dydaktyczną

nad szczególnie uzdolnionym stypendystą. Zgłoszono wiele prac z całego Mazowsza. Ostatecznie komisja konkursowa wyłoniła nauczycieli, których rola w rozwoju ucznia była znacząca.

Miło nam poinformować, że Pani Kamila Rozwadowska– nauczycielka matematyki w naszej szkole- po raz drugi z rzędu otrzymała ten zaszczytny tytuł. W roku szkolnym 2021/2022 sprawowała opiekę nad uczniem klasy 8c- Mateuszem Kozikiem- w ramach programu stypendialnego. O wielu sukcesach ucznia oraz o projekcie edukacyjnym można przeczytać na stronie internetowej szkoły oraz szkolnym Facebooku.

Podczas uroczystej gali podkreślono, że za sukcesem ucznia stoi nauczyciel. Pasja, zaangażowanie i serce jakie wkłada w swoją pracę, która wykracza poza codzienne obowiązki pedagoga. Natomiast nauczyciel naszej szkoły podkreśla, że najważniejszy w całym programie stypendialnym był uczeń, którego talent należało rozwijać.

Gratulujemy!!!

Samorząd Mazowsza nagrodził opiekunów stypendystów – Witryna Mazovia.pl