Dotarliśmy do końca roku szkolnego. Ostatnie miesiące to nauka zdalna wymuszona przez COVID – 19 . Z dnia na dzień wszyscy uczyliśmy się nowych form i metod pracy oraz współdziałania na różnych platformach edukacyjnych. Pracowaliśmy wytrwale zarówno Rodzice jak i Nauczyciele a przede wszystkim nasi Uczniowie. Zaangażowaniem, determinacją i konsekwencją pokonaliśmy przeciwności i możemy mówić, że rok szkolny kończy się pełną satysfakcją z osiągniętych wyników.

Cieszymy się, że wszyscy uczniowie są promowani a uczniowie ósmej  klasy kończą szkołę.

Nasi Podopieczni zdobyli liczne nagrody w różnych konkursach. Najbardziej znaczący wynik osiągnął uczeń klasy VI c, który został laureatem Kuratoryjnego Konkursu Historycznego.

Bardzo ważną jest Nagroda Specjalna dla szkoły w konkursie „Moniuszko w Mazowieckich szkołach i przedszkolach” organizowanym przez Teatr Wielki Opera Narodowa i Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli.

Trzech uczniów osiągnęło wynik 6.0.

Najwyższą średnią ocen osiągnęła klasa 4b – 5,26.

Średni wynik szkoły – 4.64.

39 uczniów otrzymało stypendium Wójta Gminy Jedlnia – Letnisko za doskonałe wyniki w nauce.

Gratulujemy tak wysokich osiągnięć.

Drodzy Uczniowie klas ósmych  kończycie naszą szkołę.

Jesteście dla szkoły bardzo ważni, każdy z Was wpłynął na jej wizerunek. Mieliście ogromny wpływ na atmosferę w szkole przez osiem lat. Każdy z Was zostawił tu cząstkę siebie, której ślad pozostanie na zawsze.

Idźcie przez życie z zapałem i entuzjazmem, miejcie marzenia
i realizujcie je. Nigdy nie traćcie wiary w swoje siły.

Wszystkim uczniom, życzymy udanego wypoczynku wakacyjnego. Rodzicom dziękujemy, za współpracę. Jesteście Państwo bardzo dużym wsparciem dla szkoły w realizacji różnych zadań edukacyjnych i wychowawczych.

Do zobaczenia 1 września w murach naszej szkoły, mamy nadzieję, że zaczniemy tradycyjnie kolejny rok szkolny.

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne