Na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20.03.2020 w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID – 19 – został opracowany regulamin nauczania zdalnego w PSP w Natolinie.

Regulamin obowiązuje od 25.03.2020r.

Regulamin_zdalnego_nauczania

Proszę zapoznać się z treścią regulaminu jest to ważne ponieważ, zawarte w nim informacje dotyczą organizacji nauczania zdalnego w naszej szkole.

Jednocześnie proszę rodziców o wspieranie dzieci i zachęcanie do samodzielnej pracy.
W razie problemów proszę kontaktować się z wychowawcami i nauczycielami poprzez
e- dziennik.

Drodzy uczniowie!

Najlepsze efekty daje praca systematyczna! Zaplanujcie sobie dzień tak, aby ten trudny czas był właściwie wykorzystany.

W załączniku – Regulamin nauczania zdalnego.

Leszek Pożyczka