2 września 2024 r. w naszej szkole odbyło się Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2024/2025. Po zasłużonych wakacjach uczniowie wrócili pełni nowej energii i zapału do pracy, gotowi na nowe wyzwania edukacyjne. Grono pedagogiczne i pracownicy szkoły zadbali o to, by wszystkie sale były odpowiednio przygotowane na przyjęcie uczniów.

O godzinie 9:00 w sali gimnastycznej zebrali się uczniowie klas 1–8 oraz oddziału przedszkolnego. Licznie przybyli również rodzice uczniów, aby uczestniczyć w tym ważnym wydarzeniu. Pan Dyrektor Tomasz Bernat serdecznie przywitał wszystkich zgromadzonych, otwierając tym samym nowy rok szkolny.

Swoją obecnością zaszczycił nas także Sekretarz Gminy Jedlnia-Letnisko, Pan Paweł Witczak, który skierował do uczniów oraz nauczycieli kilka słów otuchy i życzeń na nadchodzący rok szkolny. Uroczystość przebiegła w ciepłej, pełnej entuzjazmu atmosferze, zapowiadając udany i pełen sukcesów rok szkolny 2024/2025.