21 czerwca 2024 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024. Swoją obecnością zaszczycili nas: Burmistrz gminy Jedlnia-Letnisko, pan Rafał Kornat oraz proboszcz parafii pw. św. Jana Pawła II w Sadkowie, ks. Dariusz Olender. Z radością powitaliśmy Grono Pedagogiczne na czele z Dyrekcją: panem Tomaszem Bernatem i panią Marzeną Kamińską. Wśród zgromadzonych byli również przedstawiciele Rady Rodziców – pani Bożena Walczak, pani Edyta Mąkosa oraz pan Paweł Pajączkowski. Nie zabrakło także pracowników administracji i obsługi szkoły, rodziców oraz oczywiście Uczniów.

Uroczystość rozpoczęła się od odśpiewania hymnu narodowego oraz przekazania pocztu sztandarowego PSP w Natolinie, po czym nastąpiły przemówienia zaproszonych gości. Pan Burmistrz Rafał Kornat wręczył stypendia uczniom z najwyższą średnią ocen, podkreślając ich ciężką pracę i zaangażowanie w naukę. Następnie dyrektor szkoły, pan Tomasz Bernat, wręczył nagrody uczniom klas ósmych, doceniając ich osiągnięcia na przestrzeni lat nauki w naszej szkole.

Po części oficjalnej nadszedł czas na część artystyczną przygotowaną przez uczniów klas 8. Zakończenie roku szkolnego było pełne emocji – radości, dumy z osiągnięć i wzruszeń związanych z pożegnaniem starszych uczniów. Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas i życzymy udanych wakacji! Do zobaczenia we wrześniu!