Dnia 14 lutego w naszej szkole obchodzimy Walentynki.
Z tej okazji Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami przygotował dla was kilka ciekawych atrakcji.
Jedną z nich będzie poczta walentynkowa. Do specjalnie przygotowanej skrzynki, którą znajdziecie na korytarzu głównym na parterze,
będziecie mogli wrzucać swoje walentynki już od poniedziałku, a w środę nastąpi rozdanie.
Tego samego dnia (w środę) będzie zorganizowany kiermasz, na którym można będzie zakupić rozmaite słodkości i nie tylko w okazyjnej cenie.
Samorząd we współpracy z nauczycielami świetlicy (P. Edytą Mąkosą i Małgorzatą Gawor) zaprasza również do świetlicy szkolnej, gdzie będziecie mogli zrobić sobie wspólne zdjęcia, które później zostaną wywołane.
Cały dochód, który zbierzemy zostanie przeznaczony na organizację dyskoteki szkolnej.
Serdecznie zapraszamy do aktywnego udziału w tej akcji.

Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami