Ach, co to był za bal !!!

Tegoroczny bal ósmoklasistów, który odbył się 1 lutego 2024 r.,  przebiegał w atmosferze i aranżacji filmu Wielki Gatsby. Królowały czerń i złoto, do których dostosowali się swoimi strojami również uczniowie. Zgromadzeni licznie goście wysłuchali przemówień Burmistrza Gminy Jedlni-Letniska pana Piotra Leśnowolskiego, następnie Dyrektora szkoły pana Tomasza Bernata.  W tym dniu nie mogło zabraknąć głosu będących organizatorami balu Rodziców, w imieniu których wzruszające słowa skierowała do wszystkich pani Edyta Mąkosa. Na zakończenie swoją wdzięczność wyrazili również Uczniowie. To w ich imieniu Zuzia podziękował wychowawczyniom tegorocznych ósmoklasistów – p. Kamili Rozwadowskiej oraz p. Małgorzacie Gawor za trud przygotowania ich do tego cudownego i długo oczekiwanego wieczoru. Słowa wdzięczności padły w stronę pani Małgorzaty Szpak, dzięki której mogliśmy poczuć się wyjątkowo w przygotowanej przez nią scenerii oraz p. Małgorzaty Marglewskiej – doskonałej instruktorki poloneza i nie tylko. Wiele ciepłych słów popłynęło również pod adresem wszystkich Nauczycieli Publicznej Szkoły Podstawowej w Natolinie, którzy – jak podkreśliła Zuzanna Stachowicz – zawsze chętni do pomocy tworzą sprzyjającą nauce i wychowaniu atmosferę ułatwiającą pokonywanie trudów uczniowskiego życia. 

Końcowa część przemówień to poruszające podziękowania dla Rodziców, którzy jak zawsze byli niezawodni i przepięknie, z ogromną dbałością o każdy detal przygotowali całą uroczystość.

Zwieńczeniem części oficjalnej był odtańczony przez Ósmoklasistów z niezwykłą precyzją polonez, a potem energiczna belgijka, do której włączyli się również nauczyciele.

Potem już w takt wybranej przez Uczniów muzyki sala zamieniła się w parkiet, który do późnych godzin wieczornych nie stygł.