21 listopada obchodzimy Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień.  Jest to okazja do okazywania sobie wzajemnej życzliwości i wzbudzania wśród innych pozytywnych emocji. Samorząd Uczniowski zorganizował wspólne odtańczenie Belgijki. W ubiegłym tygodniu uczennice i uczniowie zbierali się na długiej przerwie w sali gimnastycznej na próbach. Dla młodszych uczniów również przygotowano zabawę. Inicjatywa spotkała się z ciepłym przyjęciem. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Warto przy okazji pierwszej inicjatywy Samorządu Uczniowskiego wspomnieć o jego demokratycznym wyborze. Szkoła stała się częścią projektu „Młodzi Mają Głos” organizowanego przez Centrum Edukacji Obywatelskiej, a wybory do szkolnego Samorządu Uczniowskiego wpłynęły pozytywnie na świadomość wyborczą całej społeczności szkolnej dając przyszłym wyborcom do zrozumienia, że ich głos ma znaczenie.

Uczennice i uczniowie zdobyli doświadczenie samodzielnego przygotowania i przeprowadzania szkolnych wyborów. Dało im to możliwość zrozumienia, czym jest aktywność obywatelska i jak działa demokracja w praktyce.

Skład Samorządu Uczniowskiego PSP w Natolinie:

Przewodnicząca: Maja Mąkosa

Zastępca: Lena Mital