W okresie od września do listopada 2022 roku nasza szkoła brała udział w akcji „Szkoły pełne talentów”, zorganizowanej przez sklepy Lidl. Za przekazane nam kupony, zwane Talenciakami, otrzymaliśmy w tym tygodniu ostatnie nagrody, które posłużą naszym uczniom podczas zajęć lekcyjnych oraz w szkolnej świetlicy:

Ø Zestaw instrumentów muzycznych: kołatka, tamburyn, pierścień z dzwoneczkami, 4 grzechotki w kształcie jajka, 4 pary klawesów, tonblok, drewniane guiro, blok czterotonowy, minimarakasy, pałeczki z dzwoneczkami, 2 podwójne dzwoneczki, kastaniety z rączką, 4 drewniane kastaniety okrągłe, wieniec na dzwonki z drewnianą rączką, wieniec na dzwonki z tworzywa sztucznego, 2 pary talerzy, 1 trójkąt 10cm;

Ø Grupowy zestaw plastyczny: plastelina, farby plakatowe, klej czarodziej, 40 pędzelków, kubki na wodę, nożyczki szkolne, papier kolorowy, bloki rysunkowe, bloki techniczne, 144 kredki trójkątne;

Ø 2 zestawy gier planszowych dla najmłodszych: Grzybobranie, Przewrotne żabki, Kopciuszek, Złota Kaczka, Superfarmer;

Ø 2 zestawy gier logicznych dla starszych: PixBlocks, Trio, MaTik, UniKat

Ø Hałasomierz

Bardzo serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i wsparcie wszystkim, którzy dedykowali TALENCIAKI naszej szkole!