23 stycznia odbył się „Konkurs logicznego myślenia”. Zawody były skierowane do uczniów klas 7 i 8 naszej szkoły. Uczestnicy mogli sprawdzić nie tyle Swoją wiedzę matematyczną, ale umiejętność rozwiązywania zadań logicznych i łamigłówek. Do rywalizacji zgłosiły się 3 drużyny, w tym 13 śmiałków. Autorem zadań konkursowych był Pan Grzegorz Bekasiewicz, który w ramach praktyk pedagogicznych pracował z uczniami naszej szkoły. Mamy nadzieję, że zadania przygotowane przez wielokrotnie nagradzanego w konkursach matematycznych Pana Grzegorza, wzbudziły w uczniach chęć zdrowej rywalizacji oraz były okazją do wspólnej zabawy matematyką. W przeprowadzeniu konkursu praktykanta wspierała opiekunka praktyk pedagogicznych- P. Kamila Rozwadowska.

Poniżej prezentujemy wyniki konkursu i fotorelację wraz z zadaniami. Zachęcamy do samodzielnego zmierzenia się z zagadkami.

1. Szymon Młodawski (klasa 8a)
  2. Szymon Kozłowski (klasa 8a)
  3. Michał Bogatek (klasa 8a)
  4. Zuzanna Bińkowska (klasa 8a)