„Obym nigdy nie był tak zajęty swoimi sprawami, by nie zareagować na potrzeby innych ze współczuciem i życzliwością.”
                                                                             – Thomas Jefferson

Nasza szkoła wzięła udział w trzeciej edycji akcji organizowanej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej  „Razem na Święta”. W tym roku postanowiliśmy wesprzeć radomski Dom Dziecka ” Słoneczny Dom”. Akcja  odniosła sukces – uczniowie, rodzice  i nauczyciele odpowiedzieli  na apel i zaangażowali  się w świąteczną zbiórkę prezentów dla dzieci. Serdecznie dziękujemy!

Dom Dziecka Słoneczny Dom w Radomiu składa serdeczne podziękowania uczniom, rodzicom i nauczycielom Publicznej Szkoły Podstawowej w Natolinie za prezenty świąteczne. To bardzo miłe, że są ludzie dla których dobro dzieci jest wartością nadrzędną. Życzymy jednocześnie wszystkiego najlepszego, Wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia i dobrego Nowego Roku 2021. Wychowawcy i podopieczni Słonecznego Domu.