Nowy Rok rozpoczęliśmy wyjątkowo. Na lekcjach historii i wiedzy o społeczeństwie uczniowie prezentowali przygotowane projekty. Pracowali nad nimi w grupach od października 2019 roku i były one podsumowaniem tego, co najbardziej zainteresowało uczniów w I semestrze nauki. Zaangażowanie uczniów, pomysłowość i kreatywne podejście do tematu, pozwoliły spojrzeć na tematy projektów w sposób niebanalny i inspirujący. Każdy z członków zespołów mógł pokazać swoje mocne strony. Podziwialiśmy scenki dramowe, barwne stroje, gry dydaktyczne, doskonale przygotowane prezentacje. Zespoły angażowały całe klasy.

Praca metodą projektu uczy twórczego myślenia, kreatywności, poszukiwania informacji a przede wszystkim współpracy, tak ważnej umiejętności we współczesnym świecie.

IMG-20200119-WA0000

Zdjęcie 1 z 71