PO LEKCJACH

Pokazy Fizyczne Lublin 2017

Podobnie jak w poprzednich latach, tak i w tym, braliśmy udział w pokazach fizycznych na UMCS w Lublinie. Wycieczkę rozpoczęliśmy od zwiedzania Ogrodu Botanicznego. Uwiódł nas on swoim pięknem, różnorodnością gatunków i kolorytem roślin. W doskonałym nastroju ruszyliśmy na podbój Lublina i jego kulinarnych specjałów. Ostatnim punktem programu były pokazy, które w tym roku poruszały tematykę elektrostatyki, mechaniki, akustyki i radioaktywności. Nasi uczniowie po raz kolejny byli bardzo aktywni i chętni do współpracy z wykładowcami. Wszyscy wróciliśmy bardzo zadowoleni. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Uroczystości upamiętniające postać ppor. Danuty Siedzikówny ps „Inka”

UWAGA UCZNIOWIE!!!!!

Zapraszamy wszystkich do odwiedzania naszego szkolnego bloga SKO!!!

www.szkolneblogi.pl/natolin

Głosujcie na każdy wpis i komentujcie!!!

Ogłaszamy konkurs!!!

"AKTYWNY BLOGOWICZ WRZEŚNIA"

Zasady konkursu:

1. czas trwania - cały rok( na początku każdego miesiąca komisja konkursowa ogłosi zwycięzcę),
    2. liczy się ilość wpisów i treść,
    3. wpisujemy imię, pierwszą literę nazwiska i klasę, najbardziej aktywny blogowicz na koniec roku otrzyma tytuł -
    "Mistrz blogowania" wraz z  nagrodą.

Blogowicze działamy i wygrywamy!!!!
    Zaglądaj tu często!!!!!
    Nasza szkoła bierze udział w konkursie:
    "SKO Blog Miesiąca"

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

W dniu 4 września 2017r. uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego
    w Natolinie rozpoczęli rok szkolny mszą świętą
    w tutejszej parafii. Po zakończonej mszy wszyscy udali się do budynku szkoły, gdzie Pan Dyrektor Leszek Pożyczka przywitał przybyłych gości, rodziców i nauczycieli zapowiadając oficjalne rozpoczęcie nauki w roku szkolnym 2017/2018. Pan Dyrektor zwrócił uwagę na szczególna atmosferę panującą w naszej szkole, bezpieczeństwo dzieci oraz bazę dydaktyczną i lokalową. Następie głos zabrała Pani Sekretarz gminy- Emilia Romanowska, która odczytała list skierowany do społeczności szkolnej dedykowany od wójta gminy Jedlnia Letnisko- Piotra Leśnowolskiego.

UWAGA!!!

Informujemy, że nasza szkoła
w Regionalnym Konkursie dla Szkolnych Kas Oszczędności
edycja 2016/2017 otrzymała nagrodę

III stopnia - 1000 złotych

co oznacza,że znaleźliśmy się w gronie 61 najlepszych szkół w całej Polsce!!!!!

/pełna  lista: TUTAJ/

Dziękujemy Szanownej Komisji Konkursowej za docenienie naszej pracy.

Przygotowaliśmy elektroniczną prezentację, w której zaprezentowaliśmy swoje całoroczne działania, związane między innymi
z działalnością ekonomiczną, przedsiębiorczością, ekologią i prowadzeniem szkolnego bloga na platformie SzkolneBlogi.pl.

Bardzo dziękujemy szczególnie uczniom, którzy przyłączyli do SKO oraz rodzicom, bez których nasza działalność nie byłaby możliwa. Dziękujemy również nauczycielom, którzy realizują działania związane z ekonomią i przedsiębiorczością. Bez Was kochani,Waszej pomocy i zaangażowania nie byłoby tak wspaniałej nagrody i naszego sukcesu, który motywuje do dalszej
i lepszej pracy w 2017/2018r.

Bo może już za rok znajdziemy się na najwyższym stopniu?

Kto wie? Przecież marzenia się spełniają!

"Kto ma marzeń 100, oszczędza w SKO!!!

Informację przekazują: Anna Suchowska i Agnieszka  Chrzanowska - opiekunki SKO