Obchody „πerwszego Dznia Wiosny” uważamy za zakończone. Na stronie naszej szkoły oraz FB znajdziecie wyniki konkursów szkolnych w ramach obchodów Święta liczby Pi i Pierwszego Dnia Wiosny. Tym razem chcielibyśmy Wam przedstawić zdobywców nagrody specjalnej w konkursie na wiosenne przebranie nawiązujące również do liczby Pi.

Nagroda Specjalna

Bezkonkurencyjni w tej kategorii okazali się uczniowie klasy 1B z wychowawcą- Panią Joanną Królicką oraz uczniowie klasy 0B z wychowawcą- Panią Justyną Fliszkiewicz. Dziękujemy Wam, że włączyliście się do wspólnej zabawy i gratulujemy zdobycia Nagrody Specjalnej!!!

Klasa 1B

Klasa 0B

Wyróżnienie dla uczniów klasy 2a

22 i 23 marca we wszystkich klasach 4 – 8 zostały przeprowadzone lekcje pt. „Odkrywamy liczbę Pi”. Uczniowie dokonywali pomiarów, które doprowadziły ich do wniosku, że liczba pi jest stosunkiem obwodu koła (długości okręgu) do jego średnicy. Obejrzeli film, który opowiadał historię liczby pi oraz ciekawostki z nią związane. Na lekcji matematyki w klasie 4B, mieliśmy przyjemność gościć Pana Dyrektora- Leszka Pożyczkę oraz wielu nauczycieli naszej szkoły.