w tym miejscu znajdziecie ważne dla siebie informacje

Opłata za jeden posiłek
     wynosi 5,10 zł.
    Opłata za obiady za miesiąc wrzesień wynosi
    76,50zł (15dni żywieniowych)
    od 10.09.2018r. do 28.09.2018r.

Osoby chętne do korzystania z powyższej oferty proszone są o dokonanie wpłaty do dnia 07.09.2018 r. w sekretariacie szkoły.
    Po tym terminie opłaty nie będą przyjmowane!!!
    W przypadku choroby dziecka istnieje możliwość odliczeń za obiad, warunkiem jest zgłoszenie nieobecności telefonicznie (48-386-31-51) lub osobiście w sekretariacie szkoły.
    (Obowiązuje zasada dziś - na jutro)

Opłata za jeden posiłek  w roku szkolnym 2017/2018 wynosi 4,50 zł.
    Opłata za obiady w miesiącu grudniu wynosi 72,00zł (16 dni żywieniowych)
    Osoby chętne do korzystania z powyższej oferty proszone są o dokonanie wpłaty do dnia 28.11.2017 r. w sekretariacie szkoły.
    Po tym terminie opłaty nie będą przyjmowane!!!
    W przypadku choroby dziecka istnieje możliwość odliczeń za obiad, warunkiem jest zgłoszenie nieobecności telefonicznie (48-384 84 84) lub osobiście w sekretariacie szkoły.
    (Obowiązuje zasada dziś - na jutro)

Podręczniki obowiązujące w ZSO w Natolinie w roku szkolnym 2017/2018.

Regulamin wypożyczania i udostępniania podręczników (materiałów edukacyjnych) uczniom
klas I -III Publicznej Szkoły Podstawowej w Natolinie w roku szkolnym 2017/2018.

UWAGA RODZICE!

W dniu 12 czerwca 2017r. o godz. 17.00 w sali nr 16 odbędzie się zebranie Rady Rodziców. Prosimy o obecność.

Informacje dla rodziców dzieci sześcio- i siedmioletnich

WAŻNY KOMUNIKAT DLA RODZICÓW!!!

Mając na uwadze bezpieczeństwo dzieci prosimy rodziców o niezwłoczne dostarczenie wypełnionej na rok szkolny 2015/2016 Karty Zgłoszenia Dziecka do Świetlicy Szkolnej.
    Informujemy, że ze świetlicy mogą korzystać uczniowie, których rodzice dostarczyli w/w dokument. Uczniowie, których rodzice nie dostarczyli Karty Zgłoszenia nie będą mogli korzystać z opieki świetlicy.
    Prosimy Państwa o jak najszybsze dopełnienie tego obowiązku.

Ogłoszenie o dowozach uczniów do szkoły

Uprzejmie informujemy, iż z dowozu mogą równiez korzystać uczniowie nieobjęci obowiązkiem przewozu do szkoły przez Gminę. Chęć korzystania z dowozu należy zgłosić do wychowawcy klasy. Zmiany na listach uczniów dowożonych do Szkoły dokonywane do 25 dnia miesiąca.

Pierwszeństwo w dowozach mają uczniowie uprawnieni do dowozu.