Akcja "Pomóż im" - zakończona!!!!

W miesiącu październiku 2016 r. rozpoczęła się w naszej szkole coroczna akcja pod hasłem "Pomóż im" organizowana w ramach projektu edukacyjnego "Nasi ulubieńcy", którego patronatem jest Centrum Edukacji Ekologicznej w Radomiu. Akcja tradycyjnie polegała na zbiórce karmy, koców, misek i innych akcesoriów dla zwierząt ze schroniska i zakończyła się 18 stycznia 2017r. Dzięki dużemu zaangażowaniu szczególnie uczniów klas młodszych, oddziałów przedszkolnych, wychowawców klas i Rodziców, zebraliśmy w tym roku 151,156 kg karmy, 6 koców, 1 kołdrę i inne akcesoria.

A tak sie przedstawiała klasyfikacja:
    I miejsce - klasa I a - 26,45 kg karmy /wych. p. Anna Suchowska/
    II miejsce - klasa III c - 25 kg karmy /wych. p. Justyna Fliszkiewicz/
    III miejsce - klasa I b - 22 kg karmy /wych. p. Ewa Wikalińska/ i oddział przedszkolny 0 a - 21 kg karmy /wych. p. Dagmara Gajewska/
    IV miejsce - klasa II a - 17,5 kg karmy /wych. p. Monika Wilczyńska/V miejsce - klasa III a - 10,70 kg karmy /wych. p. Agnieszka Chrzanowska/
    W akcji wzięły też udział klasy: II b, II c, III b, IV b oraz dzieci z oddziału przedszkolnego 0 b, które ogółem przekazały - 28,515 kg karmy.

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku przyłączą się do akcji również klasy starsze wraz z Samorządem Uczniowskim.
    Liczymy na Waszą wrażliwość na los bezdomnych zwierząt.

Dziękujemy bardzo serdecznie wszystkim tym uczniom i Rodzicom, którzy w tym roku aktywnie przyłączyli się do akcji.
    Gdyby nie Wasza wrażliwość na los zwierząt, nie moglibyśmy zadziałać tak skutecznie.

DZIĘKUJEMY!!!!!