Nasze sukcesy

Witamy w zakładce Nasze sukcesy

 

Piotr Kołacz uczeń klasy 7 b został finalistą Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego im. majora Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”.

Uczeń przygotowywał się pod opieką pani Marii Trzos i pomyślnie przeszedł przez 3 etapy konkursu. W finale, który odbywał się 28 marca 2019, Piotr uzyskał wynik pozwalający na zdobycie tytułu finalisty. Serdecznie gratulujemy i życzymy Piotrowi kolejnych sukcesów.

 
 

Konkurs Pieśni i Poezji Patriotycznej „Kocham moją Ojczyznę”

Rafał Kiraga uczeń klasy VIII zajął I miejsce i będzie reprezentował region radomski w etapie diecezjalnym, który odbędzie się 26 kwietnia 2019 r. w Lipsku. (opiekun p. Edyta Wiosna)

Natalia Mąkosa uczennica klasy VII B zajęła II miejsce. (opiekun p. Edyta Wiosna)

Natalia Mąkosa uczennica klasy

Amelia Pawlak uczennica klasy III A otrzymała wyróżnienie (opiekun p. Anna Suchowska)

Patryk Krawczyk z klasy 0 A otrzymał wyróżnienie (opiekun p. Anna Kozik)

W kategorii pieśń:

Melania Walczak  „Co to jest Niepodległość” – III miejsce

Julia Walczak „Uwierz Polsko” – III miejsce (opiekun p. Małgorzata Marglewska)


Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Multitest”:

Miłosz Figura, klasa 8- wyróżnienie (opiekun p. Kamila Rozwadowska)

Mateusz Kozik, klasa 5c- wyróżnienie (opiekun p. Kamila Rozwadowska)


Ogólnopolski konkurs polonistyczny „Fraszka”

Miłosz Figura, klasa 8- bardzo dobry wynik (opiekun p. Edyta Wiosna)

Natalia Mąkosa, klasa 7b- wyróżnienie (opiekun p. Edyta Wiosna)

Oliwia Figarska,  klasa 7b- wyróżnienie (opiekun p. Edyta Wiosna)

Krzysztof Mąkosa, klasa 8- wyróżnienie (opiekun p. Edyta Wiosna)

Dominik Radoliński, klasa 8- wyróżnienie (opiekun p. Edyta Wiosna)

Weronika Czarnecka, klasa 6- wyróżnienie (opiekun p. Edyta Wiosna)

Mateusz Kozik, klasa 5c- wyróżnienie (opiekun p. Edyta Wiosna)

Nadia Dziubińska, klasa 6- wyróżnienie (opiekun p. Edyta Wiosna)

Oliwia Brach, klasa 6- wyróżnienie (opiekun p. Edyta Wiosna)

Małgorzata Porzyczka, klasa 6- wyróżnienie (opiekun p. Edyta Wiosna)

Magdalena Markowska, klasa 6- wyróżnienie (opiekun p. Edyta Wiosna)

Jakub Janik- klasa 6- wyróżnienie (opiekun p. Edyta Wiosna)