Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

21 czerwca uczniowie klas trzecich gimnazjum pożegnali naszą szkołę. Tę wzruszającą uroczystość swą obecnością zaszczycili: Wójt Gminy Jedlnia Letnisko p. Piotr Leśnowolski, dyrektor szkoły p. Leszek Pożyczka, wicedyrektor
    p. Beata Baryłka, ks. Dariusz Olender, przedstawiciele Rady Rodziców, nauczyciele gimnazjum,
    rodzice uczniów, koleżanki i koledzy.

Pan dyrektor przedstawił wyniki w nauce i zachowaniu, wyróżnił uczniów, którzy mieli najwyższą średnią ocen w szkole,  podsumował dokonania uczniów, a także przedstawił wyniki egzaminów gimnazjalnych. Dyrektor  podziękował także nauczycielom za wkład pracy i zaangażowanie, które przekłada się na sukcesy uczniów. Wręczone zostały dyplomy
    i nagrody uczniom wyróżniającym się w nauce, zwycięzcom konkursów i najlepszym sportowcom. Wybitni uczniowie otrzymali stypendia z rąk Wójta Gminy Jedlnia Letnisko p. Piotra Leśnowolskiego, który w ten sposób docenił osiągnięcia uczniów naszej szkoły.

Następnie przyszedł czas na cześć artystyczną, w której absolwenci klas trzecich przedstawili zabawny i wzruszający program zatytułowany „Uwaga!”, w którym  wzburzony tłum przedstawicieli elity szkolnej protestował przeciwko odejściu ze szkoły trzecioklasistów. Znalazły się w nim wspomnienia wspólnie przeżytych lat zamknięte w pięknych prezentacjach multimedialnych. Wszyscy wspaniale się bawili.
    Przed młodzieżą bardzo poważny wybór szkoły średniej oraz kierunku kształcenia. Ale zanim to nastąpi, czas na zasłużone wakacje!!! Zapraszamy do galerii zdjęć z zakończenia roku szkolnego.

22 czerwca odbyło się zakończenie roku szkolnego dla klas młodszych szkoły podstawowej. Po wprowadzeniu pocztu sztandarowego i odśpiewaniu hymnu mogliśmy usłyszeć słowa gratulacji oraz podziękowania za mijający rok szkolny obfitujący w sukcesy uczniów. Wręczono stypendia najlepszym uczniom, nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce
    i wzorowe zachowanie, dyplomy i upominki za stuprocentową frekwencję oraz wiele innych nagród. Samorząd szkolny przekazał życzenia Gronu Pedagogicznemu, a wielu uczniów indywidualnie dziękowało nauczycielom za trudy pracy
    i życzyło udanych wakacji.

Kolejny rok szkolny dobiegł końca. Dziękujemy Gronu Pedagogicznemu za trud pracy dydaktyczno-wychowawczej, uczniom za energię i zapał wkładany w naukę, wszystkim Rodzicom za wspieranie pracy szkoły i każdy gest w naszym kierunku. Życzymy udanych, niezapomnianych, beztroskich, ale przede wszystkim bezpiecznych wakacji oraz wypoczynku z dala od obowiązków roku szkolnego.

Zdjęcia z dnia 21 czerwca

.