Z życia biblioteki szkolnej

WALENTYNKI

Z okazji Dnia Świętego Walentego biblioteka szkolna przygotowała Czytelniczy Konkurs Walentynkowy dla uczniów gimnazjum. Oto wyniki konkursu:
I miejsce zajęła Aleksandra Majewska z kl.3GB
II miejsce zajęła Alicja Jabłońska z kl. 3GB
Wyróżnienia otrzymały:
Natalia Zielińska z kl. 6A
Patrycja Sekuła z kl. 2G
Paulina Kosowska z kl. 2G

GRATULACJE!!!!

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

25 listopada w naszej szkole został zorganizowany Dzień Pluszowego Misia, w którym uczestniczyli uczniowie z klas 0-III. W tym dniu wszystkie ukochane misie, wierni przyjaciele dzieci, opuściły swoje zaciszne pokoiki i przybyły wraz z uczniami do szkoły. W klasowych salach zrobiło się kolorowo i "misiowo".

Wiecej

W październiku każdego roku biblioteki szkolne na całym świecie obchodzą Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych. Święto to zostało ustanowione w 1999r. przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Bibliotekarstwa Szkolnego. Również i w naszej szkole zostało podkreślone to święto. Z tej okazji biblioteka szkolna ogłosiła konkursy plastyczne, w które najbardziej zaangażowali się uczniowie z klas 0 -3.

Wiecej

Rok szkolny 2013/2014rozpoczęliśmy od miłego prezentu dla natolińskiej społeczności szkolnej. W odpowiedzi na list wysłany przez panią Małgorzatę Rochowską, Wydawnictwo Znak podarowało nam nowe książki do biblioteki szkolnej. Radość i zaskoczenie z tak miłej niespodzianki nie miała końca !!! Dzieci licznie odwiedzały bibliotekę, by móc poznać przygody nowych bohaterów literackich. Książki, które otrzymaliśmy od Wydawnictwa z pewnością wzbogaciły księgozbiór naszej biblioteki, ale przede wszystkim sprawiły niezwykłą przyjemność miłośnikom literatury.

Lista otrzymanych książek

Serdecznie DZIĘKUJEMY Wydawnictwu Znak za tak hojny dar i życzymy dalszych sukcesów na rynku wydawniczym!!!