BAL GIMNAZJALNY

26 maja 2018

Bal Gimnazjalny jest już tradycją w naszej szkole. Uczniowie klas 3 gimnazjum bawili się w tym roku w konwencji „Black and White”. Obecnością swą imprezę uświetnili Wójt Gminy Jedlnia- Letnisko- Pan Piotr Leśnowolski wraz z małżonką, Dyrektor Szkoły- Pan Leszek Pożyczka, Wicedyrektor Szkoły- Pani Beata Baryłka. Nie mogło zabraknąć też rodziców, nauczycieli oraz zaproszonych przez starszych kolegów uczniów klasy 2 gimnazjum.

W rytm hitu zespołu Kombi na salę wkroczyli uczniowie klas trzecich. Moc atrakcji była przed nami…w pierwszej kolejności podziwialiśmy walca, uczniowie nie zapomnieli o wyjątkowym dniu i przygotowali dla swoich mam kilka niespodzianek z okazji Dnia Matki, które wywołały uśmiechy oraz łzy wzruszenia, następnie mogliśmy obejrzeć jak tańczą prawdziwi zawodowcy- jedna z uczennic wraz z partnerem z formacji tanecznej CMG zaprezentowali swoje umiejętności, część  oficjalną zakończono tortem.

To był wyjątkowy sobotni wieczór… poniżej fotorelacja: