Szkolne eliminacje do XIII Diecezjalnego Konkursu Poezji Patriotycznej "Kocham Moją Ojczyznę"

Dnia 3 marca 2016 r. odbyły się w naszej szkole, szkolne eliminacje do Konkursu Patriotycznego dla dzieci z oddziałów przedszkolnych i uczniów
    klas I - III. Swoje umiejętności recytatorskie zaprezentowało w sumie 26 uczestników. Dzieci recytowały wiersze patriotyczne znanych poetów polskich.

.

. .

Recytatorów oceniała komisja w składzie: pani Małgorzata Marglewska, pani Ewa Jarzyńska, pani Agnieszka Fijałkowska.

A to już wyniki konkursu:

Kategoria I - oddział przedszkolny
    I miejsce - Pawlak Oskar 0 b /wych. Anna Suchowska/
    II miejsce - Jakubiak Maja 0 a /wych. Dagmara Gajewska/
    Pawlak Amelia 0 b /wych. Anna Suchowska/

Kategoria II - klasy I - III
    I miejsce - Kinga Warchoł kl. III b /wych. Ewa Wikalińska/
    II miejsce -Mateusz Kozik kl. II c /wych. Justyna Fliszkiewicz/
    Małgorzata Porzyczna kl. III b /wych. Ewa Wikalińska/

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy i słodkie upominki.
    Laureaci konkursu otrzymają dyplomy na najbliższym apelu szkolnym.

Uczniowie wyłonieni w szkolnych eliminacjach, będą reprezentować szkołę w etapie regionalnym konkursu,
    który odbędzie się 1 kwietnia 2016 r. w Młodzieżowym Domu Kultury im. H. Stadnickiej w Radomiu.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!!