Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

Uczniowie naszej szkoły przybyli dziś o godz. 10 do sali gimnastycznej- w galowych strojach i z uśmiechem na twarzy. Na inauguracji nowego roku szkolnego oprócz uczniów klas I-VIII, dyrekcji szkoły, grona pedagogicznego
i pracowników administracji byli obecni również rodzice oraz zaproszeni goście- proboszcz parafii- ks. Dariusz Olender i przewodniczący Rady Rodziców- pan Dariusz Bogatek.

Po wprowadzeniu sztandaru szkoły i odśpiewaniu hymnu, głos zabrał Pan Dyrektor- Leszek Pożyczka. Powitał wszystkich serdecznie, a szczególne słowa skierował do dzieci klas I i ich rodziców oraz do uczniów klas VIII. Życzył wielu sukcesów a także satysfakcji  ze zdobywania nowej wiedzy. Pan Dyrektor odczytał również list Wójta Gminy Jedlnia- Letnisko przygotowany na ten szczególny dzień.

Po części oficjalnej uczniowie wraz z wychowawcami udali się do wyznaczonych sal lekcyjnych by tam poznać
m.in. tygodniowy plan zajęć. A poniżej fotorelacja: