21 marca Pierwszy Dzień Wiosny

Pierwszy Dzień Wiosny obchodziliśmy w tym roku na sportowo. Z samego rana klasy młodsze brały udział w zawodach, a tuż po nich klasy starsze rozgrywały niezwykle emocjonujące mecze siatkówki. Do zabawy dołączyli się również nauczyciele, niektórym udało się ugrać kilka punktów 😉 . Okazało się, że pan Krzysztof Malczewski jest niezwykle utalentowanym konferansjerem… jednak oddał pałeczkę uczniowi klasy 3 Gim, nie mógł odmówić uczniom wspólnej gry. Dziękujemy nauczycielom wychowania fizycznego- pani Agnieszce Bińkowskiej, pani Katarzynie Kalisiak, panu Krzysztofowi Malczewskiemu za organizację i przeprowadzenie zawodów sportowych. Mogliśmy w ten sposób aktywnie i bezpiecznie spędzić ten dzień w szkole, lecz nie w ławkach szkolnych.