Zakończenie akcji Szlachetna Paczka

Kochani,

Za nami weekend cudów. W sobotę, 8 grudnia, nasza paczka dotarła do wybranej Rodziny. Z relacji Wolontariuszki wiemy, że wzruszeniom nie było końca. Pani Danuta przekazuje serdeczne podziękowania całej naszej społeczności szkolnej.

Przygotowanie tak bogatej paczki nie byłoby możliwe bez wspaniałej postawy Uczniów i ogromnego wsparcia Rodziców. W działania te aktywnie włączyło się również Szkolne Koło SKO. Wszystkim serdecznie dziękujemy. W naszej paczce znalazło się wszystko, czego potrzebowała pani Danuta: kabina prysznicowa, brodzik, ciepłe ubrania, artykuły spożywcze i chemiczne. Wystarczyło również środków, aby naszych prezentów było znacznie więcej, tak, aby życie pani Danusi było łatwiejsze.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.